List do 2017 roku

List do 2017 roku

Przyszła Mamo Julianny,

piszę do Ciebie bogatsza o 2 lata doświadczeń.

Dzisiaj mijają dokładnie dwa lata odkąd na świecie pojawił się Twój cud. Cud, który zmienił wszystko.

Tak bardzo chciałabym, abyś mogła usłyszeć mnie 2 lata temu. Powiedziałabym Ci wtedy, że tak, masz rację – będzie czasem trudno, ale będzie przede wszystkim PIĘKNIE!

To całkiem normalne, że w tym momencie serce pęka Ci na najdrobniejsze kawałeczki i nie do końca wszystko rozumiesz. Masz pełne prawo tak czuć.

Mądrzejsza o 2 lata chcę Ci przede wszystkim powiedzieć, żebyś od początku ufała swojej intuicji, dzieki której wewnętrznie czujesz, że będzie dobrze. Tak samo jak czujesz, że Twoja córeczka będzie silną, piękną i madrą dziewczynką. Będzie! Zaufaj sobie i temu co podpowiada Ci Twoje serce.

Nie słuchaj i nie czytaj tego wszystkiego czego nie będzie potrafiła i mogła robić. Jasne, będzie rozwijać się wolniej niż rówieśnicy, ale pamietaj, że w swoim tempie osiągnie każdy z kroków milowych. Będzie to wymagało od Ciebie bardzo dużo cierpliwości i pokory, ale dużo Cię to nauczy i wzmocni wewnętrznie.

To również normalne, że boisz się, co ludzie powiedzą czy pomyślą o Niej. Chcesz chronić swoją córeczkę, to oczywiste. Ale pamiętaj, że najwięcej zależy od Twojego nastawienia. Jeśli Ty będziesz akceptować Juliannę i sytuację, w której się znalazłaś, to uwierz mi, że inni też będą. Jak to ostatnio jedna z Twoich koleżanek pięknie Ci napisała: “Juliannę otacza taki mur dobrych serc, że zawsze będzie bezpieczna i kochana” 💛 Pamiętaj o tym!

A co najważniejsze nie rezygnuj ze swojego życia i traktuj Juliannę normalnie, a zobaczysz, że to przyniesie największe efekty. Jeśli Ty będziesz szczęśliwa, to ona również będzie szczęśliwa!

Wyluzuj i zaufaj życiu :)!

Joanna – mama 2-letniej Julianny

Ten post ma 8 komentarzy

 1. Marta

  Wspaniała Mamo, jesteś boska i gratulacje wspaniałej, mądrej, prześlicznej Julianki! Dałyście radę Dziewczyny! Dalej dajecie 💙
  Sto lat Malutki Cudzie💚

  1. Joanna Kobylińska-Andrzejak

   Dziękujemy za te piękne i wspierające słowa :):):)! Ściskamy Was bardzo mocno!

 2. Justyś

  Pięknie, mądrze napisane! Dziękuje, że jesteście!

  1. Joanna Kobylińska-Andrzejak

   To my dziękujemy, że jesteście obecni w naszym życiu ;)!

 3. Agata

  Wspaniały, niepoprawnie optymistyczny post. Dziękuję i pozdrawiam, Mama 9-miesięcznego Wojtka, wcześniaka.

  1. Joanna Kobylińska-Andrzejak

   Dziękuję :)! Ściskamy Mamę i Wojtusia i wysyłamy mnóstwo pozytywnej energii! 🙂

 4. Agnieszka

  Uwielbiam Was czytać 💙 przepięknie !

  1. Joanna Kobylińska-Andrzejak

   Dzięki Aguś 🙂 <3 Dobrze, że jesteś ;)!

Dodaj komentarz